Magyar tanárt keres a Xian International Studies University

Teljesen más kultúrában szeretne dolgozni? Kíváncsi az agyaghadseregre? Szeretne egy hatalmas és kulturális kincsekben gazdag országban utazgatni?

Magyar anyanyelvű tanárt keresünk, aki:

• Magyar mint idegen nyelv szakos vagy oktatásmódszertani képzettséggel rendelkezik
  • Rendelkezik ECL vizsgáztatói engedéllyel
  • Hosszú távon tervez Kínában dolgozni
  • Ideális esetben mesterszakos végzettsége van

Munkakör:

• BA-s magyar szakos diákok oktatása hetente 12 órában várhatóan.
  • A tanszéki munka támogatása, tankönyvek szerkesztése, magyar kulturális bemutatók készítése, diákok fejlesztése.

Az egyetem bemutatása:
Xi’An International Studies University 1952-ben kezdte meg működését, az egyik kiemelkedő idegen nyelvi egyetem Kínában. Jelenleg 56 szak működik az egyetemen, 1300 fős a tanári és oktatói kar és 20 000 hallgatóból áll a diákközösség. Xi’An International Studies University széles képzési spektrummal rendelkező szellemi központként vált ismertté Kína észak-nyugati részén, amely részt vállal a versenyszféra, az üzleti élet, a nyelvi oktatás fejlesztésében egyaránt. Az egyetem az alapfeladatainak legmagasabb szinten történő ellátása mellett küldetésének tekinti, hogy szerepet vállaljon az észak-nyugati régió nemzetköziesítésének előmozdításában, gazdasági életének fejlesztésében, és hogy megjelenjen nemzetközileg.

A jelentkezéseket a shiquanquanshi@163.com címre várjuk.

You can leave a response, or trackback from your own site.